حمایت

دست یاری

بازگرداندن حوزه به جایگاه اصیلش ماموریتی طاقت‌فرساست که جز با پیوستن اراده‌های استوار و متکثر عملی نخواهد شد. برای ایفای نقش کوچکمان در تحقق این ماموریت بزرگ، دست‌هایتان را به یاری می‌طلبیم.

اگر طلبه‌ای خوشفکر هستید که به طور ویژه‌ای مسئلۀ «رهبری امت اسلامی» ذهنتان را درگیر خود کرده حتما می‌توانیم به هم کمک کنیم. نیازی نیست در رشته های علوم انسانی تحصیل کرده باشید. می‌توانیم با یک کار تیمی و استفاده از انباشتۀ حوزوی و تدوین تجربیاتمان در تلاش برای حل مسائل بالادستی کشور، خود را به افق «فهم راهبردی» برسانیم. حتی اصراری به محدود ساختن همکاریمان با طلاب عزیز نداریم. سطحی از علوم اسلامی اگر هم در محیط دانشگاهی هم حاصل شده باشد کافی است. اگر احساس می کنید دغدغه‌هایمان نزدیک است حتما با ما تماس بگیرید.

اگر خیّری هستید که پی برده‌اید فقر و بیماری و بی‌سوادی و دیگر آسیب‌های اجتماعی بیش از درمان‌های معلولی به نسخه‌هایی علّی از جنس «سیاست‌گذاری صحیح» نیازمند است ما حرف‌های زیادی برای هم خواهیم داشت. اگر خیری هستید که دریافته‌اید امروز پرچم اسلام با «اکتفا» به روش‌های سنتی عالم‌پروری افراخته نخواهد ماند، ما به کمک شما نظر داریم.

error: Alert: Content is protected !!